Ubytování Tunka Zdeněk, Malá Skála - příjezd

Popis cesty

V případě, že pojedete od Prahy, nebo od Jičína sjedete u Turnova ( Praha před Turnovem, Jičín projedete po rychlostní silnici celý Turnov ) a odbočíte směr Harrachov, Železný Brod. Malá Skála je první vesnice za sjezdem z dálnice.

V Malé Skále musíte odbočit hned za cedulí Malá Skála doprava přes most, za mostem doleva ( po hlavní ) a na další křižovatce mírně doprava (hlavní je ostře doprava ta - ne ), jedete směr Besedice, Koberovy. Hned za železničním přejezdem, kolem rohu SOKOL doleva a pak rovně. Škola po pravé straně a za školou je školní hřiště a u hřiště je zpomalovací pruh. Na úrovni tohoto zpomalovacího pruhu je na levé straně dřevěná brána a sjezd na zahradu k Domu se dvěma apartmány I.

K objektu Domek odpočíte za zpomalovacím pruhem do prava ( těsně před topolem ) a po deseti metrech doleva do vrat, na kterých je napsáno PRIVÁT č.34 (zde máme také dům my).

V případě, že pojedete do objektu Dům se dvěma apartmány II neodbočujte u topolu, ale pokračujte dále a odbočte doprava až následující odbočku ( na levé straně je garáž ). Cca 100 m na levé straně, na konci živého plotu je elektrický sloup i s veřejným osvětlením, následuje prostor pro parkování. Nízký dřevěný plot, za plotem je Dům se dvěma apartmány II - žlutá omítka.

webdesign Liberec - jezek-web.com